Prof. Dr. 2007
Ç O C U K   v e   G E N Ç   G E L İ Ş İ M   M E R K E Z İ 
Ana Sayfa Prof. Dr. Necate Baykoç Özgeçmiş Projeler Danışmanlık İletişim

ÇALIŞTAY HAKKINDA NE DEDİLER

 
Bu önemli çalıştayın başarılı olması ülkemiz için çok önemli.
Başarılar diliyorum.Desteğimiz her zaman sizinle...

Prof. Dr. A. Murat Tuncer
Hacettepe Üniversitesi Rektörü
 
 
Sevgili Necate Hocam,

Mert'e ve bize olan katkılarınız için size çok teşekkür ederiz.

Mert - Aysun - Ramazan Akın
27.04.2012
 
 
Necate Baykoç'a bu çalıştayı düzenlediği için teşekkür ediyoruz.
Biz veliler için yararlı olan birçok bilgi paylaşıldı.

Cengiz Erbaş
27.04.2012
 
 
Bu çalıştayı düzenlediğiniz için çok teşekkür ederim.Yıllarca verdiğiniz emeği,özveri ve tecrübeleri bizimle paylaşmanız ve çocuklarımız için neler yapabilirim noktasındaki mücadeleniz olağanüstü.

Umarım bu çalıştayla özel yetenekli çocukların Devlet tarafından da daha iyi değerlendirilmeleri ve ülkemizin geleceğine kazandırılmalarında öncü olursunuz.

Çok teşekkürler.Sevgilerimle

Şenay Özkan
27.04.2012
 
 
Tek kelimeyle mükemmeldi!

Türkiye'ye böyle bir destek verdiğiniz,bize yol gözterdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.
Başarılarınızın devamını dilerim

Yelda Isıtan
27.04.2012
 
 
Bu çalıştayı düzenlemelerinden dolayı başta Necate Baykoç Hocam olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Katılmaktan dolayı hem çok mutlu oldum,hem de çok duygulandım.Yaşadığım bu güzel paylaşımın tekrarlarınında olması dileklerimle.

Aysun Halacoğlu
Tuna'nın Annesi
 
 
Aslında hem güzel hem de zor bir yolda yürüyoruz.Bu yolculuğumuzda bizleri yanlız bırakmayan sevgili Necate Hocam'a ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Onlar için herşeyin en güzeli olsun...

Fidan Selim
M.Emir'in annesi
 
 
Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitimine önemli katkılar sağlayacak bilimsel etkinliği düzenleyen değerli Hoca Prof.Dr.Necate Baykoç Dönmez'e ve destekleyenlere en içten teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.Bu nitelikli toplantıda konuşmacı olarak bulunmaktan çok büyük onur ve mutluluk duydum.

28.04.2012
Prof. Dr. Erol Belgin
 
 
Çok Değerli Necate Hocam,

Böylesi güzel bir organizasyonda bana da yer verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.Çocuklar adına yaptığınız çalışmalar biliyorum ki hep sürecek ve siz bilin isterim ki ben her zaman yanınızda olacağım.

28.04.2012
Öğr.Gör.Dr.Arzu Yükselen
 
 
Böylesi güzel ve anlamlı bir organizasyonda yer aldığım için çok mutluyum.Size ve ekibinize sevgiler,başarılar...

Prof.Dr.İsmihan Artan
 
 
Sayın Hocam,
Sizinle tanışmak ve görüşmek benim için onurdur.Sizler gibi eğitim dünyasına katkısı büyük olan insanların varlığı benim için mutluluk verici.
Başarılarınızın ve katkılarınızın daha da artacağını biliyorum.

Saygılarımla

Ahmet Sürücü
Özel Nesibe Aydın
İlköğretim Okul Müdürü
 
 
Canım hocam,

Beni de bu güzel çalışmanın bir parçası yaptığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki 6 sene önce katıldığınız TV programını izlemişim, iyi ki oğlumu size getirmişim, iyi ki sizin gibi çok özel birini tanımışım.
Çocukların hayatına etkiniz için bir anne ve eğitimci olarak çok teşekkür ederim

Sizi seviyorum

Feyza ERDEN
 
 
Değerli Hocam;

Çalışmanızda bana da yer verdiğiniz için teşekkürler.Okulumuzda birlikte çalıştıktan sonra bura da paylaşmak keyifli oldu.

Teşekkürler

Özel Bilim İlköğretim
Okulu Sınıf Öğretmeni
Lale Yarkın
 
 
Sevgili Necate Hocamız'a

Çocuklarımıza verdiği gönülden destek ve bu alanda yaptığı olağanüstü güzel çalışmalar için yürekten teşekkür ediyorum.
Sevgilerimle

Nesibe Aydın Okulları Kurucusu
Nesibe Aydın
 
 
Sayın Prof.Dr.Necate Baykoç

Üstün yeteneklilerle ilgili başlatmış olduğunuz çalışmaların istediğiniz düzeye gelmesini dilerim.

BAŞARILAR
Safure Bulut
 
 
Saygıdeğer Hocam,

Sizinle ilk karşılaşmamızın üzerinden yaklaşık olarak 5 yıl geçti.Bu süre zarfında Hocam,Annem ve Çocuğum için ışığım oldunuz.Emekleriniz,sevginiz, örnek davranışlarınız için sonsuz teşekkürler.

Sevgi ve Saygılarımla
BAHAR
 
 
Saygıdeğer Necate Hocam,

Böyle güzel,bilimsel,etik bir toplantıda ekibiniz içinde yer almak çok onur verici.Sizin varlığınız her zaman ki gibi bizlerin çocuklarla çalışmalarımıza güç veriyor.Başarılarınızın devamını diler,saygılar sunarım..

Psk.Şebnem Çoban
Çoc.Gel.ve Eğt.Uzm
 
 
Sayın Necate Hocam,

Dinlenilme fırsatı tanıdığınız ve değerli çalışmalarınız için çok çok teşekkürler.

Saygılarımla
H.Ömüray Özaltın
 
 
Sayın Prof Dr.Necate Baykoç

Böylesine önemli bir konuya yıllarını vermiş birisi olarak hazırladığınız çalıştayda bulunmak benim için bir onurdu.
Her zaman her yerde üstünler için bir arada olmak dileğiyle.

Saygılarımla
Onur Ağaoğlu

 
 
Üstün yetenekli çocukları tanımama,onlarla çalışmama ve yaşadıklarımı aktarmama olanak sağlayan Hocam Necate Baykoç Dönmez'e teşekkür eder,saygılarımı sunarım.
Keşke yaşım 9 olsaydı da,NB Çocuk ve Genç Gelişim Merkezinde öğrenci olabilseydim.

İlim Özden
28.04.2012
 
 
Çok teşekkürler Necate Hocam,

Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Nisa Kaya

Yasemin Karakaya
BİLSEM Rehber Öğretmeni
28.04.2012
 
 
Panel'in düzenlenmesinde emeği geçen bütün gönüldaşlarımızın eline sağlık.Somut güzel adımlarınızı bekliyoruz.Bundan sonraki çalışmalarınız için hedeflerinizi bekliyoruz.

Cihan Meşrefoğlu
 
 
Sayın Hocam,

Yaptığınız değerli çalışma ilk mesleki vizyonuma yeni katkılar sağladığınız için teşekkürler.

Hande Akman
Rehber Öğretmen
25.04.2012
 
 
Sevgili Necate Hocam,

Üstün zekalılar ve yetenekliler alanında yaptığınız çalışmaları yakından takip etmekteyim.Sizi ve ekibinizi tebrik ederim.Bundan sonra devam edeceğine inandığımız,beklediğimiz çalışmalarda tekrar birlikte olmak dileğiyle.İyi dileklerimiz ve desteğimiz sizlerle..
Sevgiler

Feride Tezcan
 
 
Sevgili Necate Hocam,

Bu güzel Çalıştaya gönüllü olarak katılmaktan çok mutlu oldum.Sizin gibi bir eğitimcinin öğrencisi olmaktan her zaman onur duyacağım.Üç günde meslek hayatımla ilgili ve üstün yeteneklilerle ilgili birçok şey öğrendim.
Bu çocukları,ailelerini,eğitimcilerini gözlemleme fırsatı buldum.İyiki bu çalıştaya katılıp böyle güzel bir organizasyon içinde yer almışım.Tekrardan bu şansı bizlere tanıdığınız için teşekkür ederim.Kendinize iyi bakın.

Hande Aytaç
Hacettepe Üniversitesi
Çocuk Gelişim Bölümü
3.Sınıf Öğrencisi
29.04 2012


 
 
Necate Hocam,

Öğrencilik dönemim boyunca bir çok seminere katıldım.Fakat gönüllü olarak çalıştığım ilk deneyimim bu çalıştay oldu.İlk olarak bu tarz çalışmalarda ne büyük emeklerin olduğunu anladım.Aynı zamanda üstün yetenekliler ilgili bilgi düzeyimi bu çalıştay sayesinde arttırmış oldum.Özellikle bir olaya anne,çocuk,eğitimci ve uzman bakış açısını görmek ufkumu açtı.Kimi zaman çok duygulandım yaşanan olaylar ile ilgili.Bir konunun dışarıdan görüldüğü gibi olmadığını anladım.Çok teşekkür ediyorum.

Aslı İzoğlu
Hacettepe Üniversitesi
Çocuk Gelişimi Bölümü
3.Sınıf Öğrencisi
29.04.2012
 
 
Sevgili Necate Hocam,

Bu çalıştaya katılmak gerçekten çok gurur verici.Geleceğin çocuk gelişimcisi olarak üstün zekalı çocuklarla ilgili çok fazla bilgi edindim.Umarım ki her yıl bu çocuklara dair çeşitli paneller,konferanslar olur.Bizler için örnek alınması gereken bir çalışmacısınız.
Başarılarınızın devamını dilerim.

Merve Manav
Hacettepe Üniversitesi
Çocuk Gelişimi Bölümü
3.Sınıf Öğrencisi
29.04.2012
 
 
Sevgili Necate Hocacım,

Bu çalıştayda yaşadıklarım,öğrendiklerim ve gördüklerim,gelirken ki beklentilerimin çok çok üzerindeydi.Ellerinde bulunan pırlantaları nasıl parlatabilirim,daha başka neler yapabilirim sorusunun cevabını arayan aileler,eğitimcileri bir arada görebilmek ,eğitim sorunları ile ilgili pek çok fikri ve çözüm önerileri olan pırlantaları gözlemleyebilmek eşsiz bir deneyimdi.
Pek az öğrenciye denk gelebilmiş bu çalıştayın içinde yer alabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.Umarım çalışmalarınız sınırları aşacak kadar çok ve sürekli olabildiğini de görebiliriz.
Sizi tanımış olmak ve hatta öğrenciniz olabilme şansına nail olduğum için çok mutluyum gerçekten.
Yaptıklarınız ve yapacaklarınız için ülkem ve kendim adına teşekkür ederim.

Ayşenur Bekaroğlu

 
 
Sayın Hocam,

Üstün yetenekli çocuğu A''dan Z'ye kadar öğrenmek çok güzeldi.Sizin gibi alanında uzman birinden bir cümle bile dinlemek biz öğrenciler için ne kadar değerli bilemezsiniz.Ağzınızdan çıkan her kelime biz çocuk gelişimciler için altın değerinde.
Her zaman önemini vurguladığınız multidisipliner bir şekilde çalışma prensibini bu çalıştayda da net bir şekilde gördük.Çocuk,ebeveyn ve eğitimci açısından konunun avantaj ve dezavantajlarını bu çalıştayda kafamda net olarak bir çerçeve çizip belirleyebildim.
Herşeyin tepeden inme olduğu ülkemizde alanınızda reform yaptığınızı söylemem gerek.Biz öğrenciler bizim için aydınlattığınız o yolda yürümeye çalışacağız.
Ailelerin sınırlarını kaldırmak,çocuğun sınırlarını kendisinin çizmesini sağlamak bir çocuk gelişimci olarak benim görevim.
Ne mutlu ki dünyanın en önemli mesleğine sahip olacağım.Size çok teşekkür ederim.

Gözde Barutçu
 
 
Sayın Hocam,

Bu çalıştayın duyurusundan ilk haberdar olduğumda sizinle birlikte çalışmak beni hem heyecanlandırmış hem korkutmuştu.Bölüm hocam olmanız ve kitaplarınızı takip etmem sebebiyle özgeçmişinizi ve çalışmalarınızı biliyor ve takip etmeye çalışıyordum.Başarılı çalışmalarınız sebebiyle sizinle koordineli çalışamayacağımı düşünmüştüm.Fakat ilk toplantımızda sizin destek verdiğinizi gördüm ve pozitif elektriğinizi aldım.Kongre süresince katılan ailelerin size saygı duymasının yanında çok da seviliyor olmanız benim için bir umuttu.Başarılı hayatınızı mutlu olarak geçiriyor olmanız beni çok etkiledi.Bir reform gerçekleştirdiniz ve üstün yetenekli çocuklarla çalışmalarınıza devam ettiğiniz için teşekkür ederim.

Selin Bağbozan
 
 
Sayın Necate Baykoç,

Çalıştayda gönüllü olduğum için çok mutluyum. Yapabileceklerime olan inancımı arttırdığınız için size ve tüm ekibinize teşekkür ederim.

Zeynep Çokşirim
 
Yayınlar

Sitede yayımlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır